Telefon : +90 376 518 11 01 Faks : +90 376 518 12 10 E-Posta : sabanozuosb@hotmail.com

OSBÜK İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÇALIŞMA KOMİSYONU TOPLANDI

OSBÜK İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÇALIŞMA KOMİSYONU TOPLANDI

Bölge Müdürlerimizden ve OSB'lerimizin bünyesinde görev yapan İş Güvenliği Uzmanlarımızdan oluşan çalışma komisyonu, Bölge Müdürü Yavuz UĞURLU'nun koordinasyonunda 30 Ocak 2020, Perşembe saat 14.00'te toplanmıştır.

Ülkemizin önemli gündem konularından biri olan İş Sağlığı ve Güvenliği ana başlığı altında OSB'lerimizde yaşanan vakalardan yola çıkarak Acil Durum Eylem Planlarının hazırlanması ve koordinasyonu, OSB'lerde Risk Haritalarının önemi, vakalardan çıkarılması gereken dersler konulu bilgilendirme dokümanlarının hazırlanması ve OSB'lerimize iletilmesi vb. konular hakkında OSB'lerimizin farkındalıklarının arttırılması, iş kazaları, meslek hastalıkları ve ramak kala olay istatistiklerinin aşağıya çekilmesi hususunda yol haritası oluşturulmuştur.

Toplantımız OSBÜK Genel Sekreter Yardımcımız Sayın Serkan ATA'nın komisyon üyelerinin sundukları katkı sebebiyle teşekkür konuşması ile sona ermiştir.

Bizlere bu konularda diğer OSB'lerimiz ile istişarede bulunma imkanı veren OSBÜK Yönetim Kurulu ve Genel Sekreterliği ile birlikte toplantıya iştirak eden tüm OSB temsilcilerimize teşekkür eder, toplantı sonuçlarının tüm OSB'lerimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ederiz. 

cold storage

bez çanta

lazer epilasyon

nemlendirme sistemleri

ozon tedavisi

ankara gülüş tasarımı

bebek oyunları

Briquette Prices

ortodontist ankara

seçim çantası